Vítá Vás hotel U Zvonu

V krásném prostředí malebného podhorského městečka si můžete skvěle odpočinout, bavit se, nakupovat, navštívit mnoho kvalitních restaurací a kaváren, zajít do muzea, divadla a nebo vyrazit na výlet po okolí…
Srdečně Vás vítáme a zveme na malou virtuální prohlídku našich pokojů, gastronomických podniků, wellness a dalších služeb.

Prodej silvestrovského 2021 pobytu zahájen!

Kapacita hotelu je omezena. Objednávejte dokud je čas. V některých kategoriích zbývá poslední pokoj…

Užijte si naše krásné a pohodlné pokoje

Ať už máte rádi klasiku, modernu, romantiku nebo praktičnost, u nás si vybere každý. Je libo romantický apartmán na víkend ve dvou? Potřebujete narychlo přespat? Nebo snad rodinou dovolenou na lyžích s dětmi? Hotel U Zvonu nabídne každému to co potřebuje a očekává od ubytování ve městě pod horami.

Využijte naši speciální nabídku pobytových balíčků!

Elegance, styl a pohodlí

Ubytujte se v HOTELU U ZVONU, jenž je jedinečnou kombinací pobytu v rušném horském městečku Vrchlabí a pobytu v překrásném chráněném horském prostředí Krkonoš. Útulný rodinný HOTEL U ZVONU – jeden ze „Základních kamenů“ skupiny www.wellness-hotely.eu –  Vám nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích a ten nejlepší servis našeho ochotného a vstřícného personálu. Nabízíme ubytování ve Vrchlabí v příjemném rodinném prostředí a zároveň nabízíme ve spojení s hotelem Gendorf veškeré zázemí a servis málo obvyklý i pro značně větší hotelové kapacity. Využijte služby našeho wellness centra „NATURA herbal Spa“ nově v duchu léčivých bylin a zrelaxujte svoje tělo i mysl. Hotel U Zvonu a Café-Bar-Gallery U Zvonu Vám nenabízí pouze skvělé ubytování a výborné espresso Lamborghiny, ale hlavně Vám nabízí skvělé ZÁŽITKY – POBYTOVÉ BALÍČKY

Náš TIP - moderní a elegantní DeLuxe pokoje

Nedávno jsme dokončili pět elegantních a komfortních pokojů v moderním duchu, dvě velká rodinná studia a jedno romantické apartmá s výhledem skoro na celé město a okolí. V rámci některého z našich relaxačních balíčků zde můžete prožít pohodový víkend nebo krátkou dovolenou.

Nechte se hýčkat v našem wellness v srdci Krkonoš

Wellness, které naplní vaše smysly, uvolní napětí a pomůže harmonizovat tělo i mysl.
Zahoďte starosti všedních dní a nechte se hýčkat v našem wellness centru.

Máme pro Vás připravenu saunu, vířivku, řadu relaxačních masáží a rituálů i kosmetická ošetření.

Pokud hledáte wellness hotel v Krkonoších, rádi se o Vás postaráme

Zarezervujte si svůj romantický pobyt ještě dnes.