Hotel U Zvonu Vrchlabí OFICJALNA STRONA

Vítejte v hotelu U Zvonu
Vážení hosté,
 z důvodu nařízení vlády České republiky o dočasném zákazu poskytování ubytovacích služeb, bude hotel v době od 16.3. do 1.4.2020 uzavřen. 
Hotel bude otevřen pro obchodní klienty od neděle 29.3., tj. pro hosty cestující za účelem výkonu povolání či podnikání.
Děkujeme za pochopení a přejeme poklidné dny.

V krásném prostředí malebného podhorského městečka, kde si můžete skvěle odpočinout, bavit se, nakupovat, navštívit mnoho kvalitních restaurací a kaváren, zajít do muzea, divadla a nebo vyrazit na výlet po okolí...  

Hotel U Zvonu - Elegance, styl a pohodlí

Ubytujte se v HOTELU U ZVONU, jenž je jedinečnou kombinací pobytu v rušném horském městečku Vrchlabí a pobytu v překrásném chráněném horském prostředí Krkonoš. Útulný rodinný HOTEL U ZVONU - jeden ze "Základních kamenů" skupiny www.wellness-hotely.eu -  Vám nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích a ten nejlepší servis našeho ochotného a vstřícného personálu. Nabízíme ubytování ve Vrchlabí v příjemném rodinném prostředí a zároveň nabízíme ve spojení s hotelem Gendorf veškeré zázemí a servis málo obvyklý i pro značně větší hotelové kapacity. Využijte služby našeho wellness centra "NATURA herbal Spa" nově v duchu léčivých bylin a zrelaxujte svoje tělo i mysl. Hotel U Zvonu a Café-Bar-Gallery U Zvonu Vám nenabízí pouze skvělé ubytování a výborné espresso Lamborghiny, ale hlavně Vám nabízí skvělé ZÁŽITKY - POBYTOVÉ BALÍČKYNáš TIP - moderní a elegantní DeLuxe pokoje a prostorná rodinná studia

Nedávno jsme dokončili pět elegantních a komfortních pokojů v moderním duchu, dvě velká rodinná studia a jedno romantické apartmá s výhledem skoro na celé město a okolí. V rámci některého z našich relaxačních balíčků zde můžete prožít pohodový výkend nebo krátkou dovolenou.
Prohlédněte si naše pokoje ZDE

                                                           Vyberte si některý z našich pobytových balíčků a přijeďte si odpočinout


29.11.2019

Velká dámská jízda pro 2-4 osoby se skvělým jídlem, wellness&spa a zábavou...

Přijeďte si užít odpočinek a zábavu do krásného prostředí hotelu U Zvonu***+ Budete příjemně…

29.11.2019

Krkonošský relax pro dva DeLuxe edition 3.690,- (původní cena 4.960,-)

Zvolnit tempo a nasát pohodovou atmosféru... Přijeďte "vypnout" do Krkonoš. Balíček zahrnuje…

7.5.2019

Síla medu - Detoxikační a wellness procedury jen za 2.990,- za osobu

Přijeďte vyzkoušet blahodárné účinky medu na Vaše tělo a mysl.

Zarezervujte si svůj pobyt ještě dnes - ON-LINE ZDEZískáte tak nejlepší cenuKontaktujte nás:

Hotel U Zvonu Vrchlabí
Krkonošská 27 
543 01 Vrchlabí
Telefon: +420 499 429 629      +420 723 876 900 
Email: info@hotelUZvonu.eu